کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

کاربرگ ها و فرمها

کاربرگ های همکاری و عضویت شرکت های فناور و واحدهای پژوهشی و مهندسی

شما می توانید کاربرگ های ارائه اطلاعات شرکت خود را برای تسلیم تقاضای عضویت و استقرار در پارک علم و فناوری ایرانیان از این صفحه دانلود نمایید و پس از تکمیل اطلاعات لازم از طریق رایانامه و ارسال از طریق پست پیشتاز یا سفارشی به دفتر مرکزی این پارک علم و فناوری ارسال فرمایید.

کاربرگ های همکاری و عضویت ارائه دهندگان خدمات تخصصی (تجاری سازی فناوری و تسهیل فناوری)

چنانچه شما یک ارائه دهنده خدمات تخصصی و تسهیل گر مسیر شرکت های فناور هستید اطلاعات خواسته شده در فرم های زیر را تکمیل نموده و پس از مهر و امضاء رسمی و مجاز شرکت (توسط صاحبان امضاء تعهد آور شرکت) تصویر فایل ها را به یک لوح فشرده منتقل کنید و به آدرس پارک علم و فناوری ایرانیان ارسال فرمایید.

لطفا توجه داشته باشید که اصل این مدارک می بایست به آدرس دفتر مرکزی پارک در تهران ارسال شوند.

همچنین شما می بایست نامه تقاضای عضویت در پارک علم و فناوری ایرانیان را مطابق نمونه زیر تهیه نمایید به این پارک علم و فناوری ارسال کنید.

توضیح:

شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی به شرکت هایی اطلاق می شود که محصول فناورانه ای ندارند و تمامی سفارشات مشتریان به آنها سفارش ارائه خدمات مدیریتی و کارگزاری، آزمایشگاهی و … است. لام به ذکر است که برخی از مزایای پارک های علم و فناوری مطابق قانون مشمول این دسته از شرکت ها نخواهد بود.

خدمات این شرکت ها خدماتی است از قبیل:

+ مشاوره و خدمات مالی و حسابداری

+ مشاوره و خدمات حقوقی ، ثبتی و دعاوی

+ مشاوره و خدمات مدیریتی و سیستمی های اداری

+ مشاوره و خدمات هنری و گرافیکی نظیر طراحی صنعتی و بسته بندی

+ و…

رضایتنامه اعتبار سنجی

با توجه به تقسیط بهای اراضی پارک علم و فناوری ایرانیان و با هدف تسهیل ارائه خدمات مالی در فرآیند همکاری شرکت های عضو خانواده پارک علم و فناوری ایرانیان ، این پارک علم و فناوری با هدف راستی آزمایی توانایی های مالی شرکت های متقاضی استقرار در این پارک با رضایتمندی شرکت های عضو اقدام به استعلام رتبه اعتباری شرکت ها می نماید.

بنابراین الزامی است شرکت های متقاضی ضمن ارسال مدارک خود برای درخواست عضویت فرم رضایتمندی این استعلام را از طریق لینک زیر دریافت نمایند و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک به دفتر پارک ارسال نمایند.

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید