کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

راهنمای آماده سازی و ارسال مدارک

راهنمای آماده سازی و ارسال مدارک

با توجه به اهمیت نظم و یکپارچگی مدارک سازمانی ارسال شده، از شما شرکت فناور گرامی درخواست می شود توضیحات ارائه شده در این سند را به دقت ملاحظه فرمایید و مدارکی که از شما درخواست شده است را مطابق این قالب به صورت دقیق و منظم برای پارک علم و فناوری ایرانیان ارسال نمایید.

لطفا توجه بفرمایید

لطفا توجه بفرمایید : با توجه به لزوم یکپارچگی بایگانی مدارک در بایگانی الکترونیکی پارک علم و فناوری ایرانیان، صرفا مدارک رادر قالب همین پوشه بندی ارسال فرمایید.

این موضوع علاوه بر ایجاد سهولت برای آماده سازی مدارک از جانب شما (Drag & Drop) کمک شایانی به سهولت و سرعت پاسخگویی به درخواست های شما شرکت محترم فناور در حال حاضر و پس از آن خواهد نمود.

لطفا توجه بفرمایید : با توجه به اینکه چک لیست تکمیل شده توسط شما (فایل اکسل موجود) به مدارک ارائه شما لینک شده است ، مشخصات فولدر های قالب روبرو -از جمله نام فولدر ها- را به هیچ عنوان تغییر ندهید و صرفا مدارک لازم را از طریق Copy-Paste یا Drag & Drop به فولدر ها منتقل بفرمایید.

لطفا توجه بفرمایید: هر کدام از فایل های ارائه شده حتی الامکان با پسوند PDF و در قالب یک فایل – ونه چندین تصویر مجزا و بدون رعایت ترتیب از صفحات یک مدرک – ارائه گردند.

یک زونکن ۷ سانتی متری (بزرگ) به رنگ طوسی انتخاب کنید .

مدارک را مطابق دسته بندی پوشه های الکترونیک – نمونه بالا – بوسیله برگه های زبانه دار (دیوایدر) دسته بندی و نامگذاری نمایید.

* لطفا دقت فرمایید که ترتیب قرارگرفتن مدارک به شکلی باشد که مدرک شماره ۱ روی همه مدارک قرار بگیرد.

* همچنین لطفا توجه داشته باشید که برگه های زونکن ( لیبل دیوایدرها) مطابق شماره گذاری فولدر های بالا شماره گذاری گردند.

* هر مدرک را به صورت مجزا در یک پوشش شیشه ای پلاستیکی (کاور شیشه ای) قرار دهید .

دقت فرمایید که این کار کمک خواهد کرد که مدارک از محل پانچ پاره نشوند و یا احتمالا در طول سالها رطوبت روی آنها اثر منفی نداشته باشد.

* لطفا دقت فرمایید که طرف باز پوشش پلاستیکی رو به بالا باشد تا با قرار گرفتن زونکن به صورت عمودی مدارک آن درون کاور پلاستیکی باقی بمانند وبیرون نریزند.

* اسکن مدارک مهر شده ای را که ارسال می شود مطابق دسته بندی ابتدای همین صفحه در فولدرها ذخیره نمایید سپس چک لیست مربوط به آن که در یک فایل اکسل تهیه شده است را تکمیل نمایید و در صورت تکمیل بودن مدارک، به آدرس دفتر مرکزی پارک علم و فناوری ایرانیان ارسال نمایید.

* لطفا دقت فرمایید : فایل اکسل یاد شده، بین مدارک ارائه شده شرکت شما در قالب پوشه بندی ارائه شده در بالا پیوند ایجاد می نماید.

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید