کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

امکانات

پارک علم و فناوری ایرانیان با پشتیبانی سرزمین ایرانیان توانسته است زیر ساخت های بسیار مناسب فنی را برای شرکت های عضو تأمین نماید. در همین راستا پارک علم و فناوری ایرانیان توانسته است توافقات لازم را برای اختصاص بیش از 15 مگاوات انرژی برق از سرزمین ایرانیان کسب نماید.

پارک علم و فناوری ایرانیان با رای زنی ها و جلسات متعدد تخصصی و مشاوره فنی پیش بینی لازم برای تأمین آب مورد نیاز صنایعی همچون صنایع داروسازی، فناوری های زیستی و نانو فناوری قادر است تا نیاز این فناوری ها و به تبع ان دیگر صنایع و شرکت های مستقر در این پارک علم و فناوری را تأمین نماید.

وجود مراکز صنعتی در محدوده غرب و جنوب غربی استان تهران، زمینه فعالیت مناسبی را برای تولید فراهم آورده است. هم اکنون تعدادی از شرکتهایی که پایه فعالیت آنها را تحقیق و توسعه تشکیل می‌دهد، قصد استقرار مراکز تحقیقاتی خود را در پارک علم و فناوری ایرانیان دارند، لیکن تولید محصولات خود را در مناطق و شهرکهای صنعتی اطراف که فاصله نزدیکی تا پارک دارند به انجام می‌رسانند.

نواحی و شهرکهای صنعتی:

+ شهرک صنعتی پرند
+ شهرک صنعتی کاوه
+ شهرک صنعتی نصیر آباد
+ شهرک صنعتی شمس آباد
+ شهرک صنعتی مامونیه
+ ناحیه صنعتی پرندک

برای متخصصین و پرسنل شاغل در پارک علم وفناوری ایرانیان، گزینه‌های متعددی جهت اقامت در مناطق و نواحی مسکونی اطراف پارک وجود دارد. شهر پرند و امکانات پیشرفه اقامتی سرزمین ایرانیان با فاصله بسیار اندک نسبت به پارک و دارا بودن امکانات مناسب اقامتی و شرایط آب و هوایی مناسب، در حال حاضر پذیرای بخشی از این جمعیت هستند. وجود شهر جدید پرند به عنوان یکی از مراکز اصلی ایجاد مسکن مهر و ساخت و تحویل تعداد زیادی از این واحدها در سالهای اخیر به متقاضیان، زمینه تامین مسکن ارزان را برای بخشی از این جمعیت فراهم آورده است. همچنین دهکده های اقامتی متنوعی که در تم های متفاوت در سرزمین ایرانیان طراحی شده، امکان اسکان کارکنان شرکتها در فاصله بسیار نزدیک (کمتر از یک کیلومتر) را فراهم نموده است.
از سوی دیگر وجود سه جاده دسترسی مناسب به تهران و فاصله 35 کیلومتری پارک تا ابتدای شهر تهران، اقامت در غرب، جنوب و جنوب غربی شهر تهران را به عنوان گزینه مناسب دیگری برای شاغلین در پارک مطرح نموده است.

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید