کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

امکانات

پارک علم و فناوری ایرانیان با پشتیبانی سرزمین ایرانیان توانسته است زیر ساخت های بسیار مناسب فنی را برای شرکت های عضو تأمین نماید. در همین راستا پارک علم و فناوری ایرانیان توانسته است توافقات لازم را برای اختصاص بیش از 15 مگاوات انرژی برق از سرزمین ایرانیان کسب نماید.

پارک علم و فناوری ایرانیان با رای زنی ها و جلسات متعدد تخصصی و مشاوره فنی پیش بینی لازم برای تأمین آب مورد نیاز صنایعی همچون صنایع داروسازی، فناوری های زیستی و نانو فناوری قادر است تا نیاز این فناوری ها و به تبع ان دیگر صنایع و شرکت های مستقر در این پارک علم و فناوری را تأمین نماید.

وجود مراكز صنعتي در محدوده غرب و جنوب غربی استان تهران، زمينه فعاليت مناسبي را براي توليد فراهم آورده است. هم اكنون تعدادي از شركتهايي كه پايه فعاليت آنها را تحقيق و توسعه تشكيل مي‌دهد، قصد استقرار مراكز تحقيقاتي خود را در پارك علم و فناوري ایرانیان دارند، ليكن توليد محصولات خود را در مناطق و شهركهاي صنعتي اطراف كه فاصله نزديكي تا پارك دارند به انجام مي‌رسانند.

نواحی و شهركهای صنعتی:

+ شهرك صنعتي پرند
+ شهرك صنعتي کاوه
+ شهرک صنعتی نصیر آباد
+ شهرک صنعتی شمس آباد
+ شهرک صنعتی مامونیه
+ ناحیه صنعتی پرندک

براي متخصصين و پرسنل شاغل در پارك علم وفناوري ایرانیان، گزينه‌هاي متعددي جهت اقامت در مناطق و نواحي مسكوني اطراف پارك وجود دارد. شهر پرند و امکانات پیشرفه اقامتی سرزمین ایرانیان با فاصله بسيار اندك نسبت به پارك و دارا بودن امكانات مناسب اقامتي و شرايط آب و هوايي مناسب، در حال حاضر پذيراي بخشي از اين جمعيت هستند. وجود شهر جديد پرند به عنوان يكي از مراكز اصلي ايجاد مسكن مهر و ساخت و تحويل تعداد زيادي از اين واحدها در سالهاي اخیر به متقاضيان، زمينه تامين مسكن ارزان را براي بخشي از اين جمعيت فراهم آورده است. همچنین دهکده های اقامتی متنوعی که در تم های متفاوت در سرزمین ایرانیان طراحی شده، امکان اسکان کارکنان شرکتها در فاصله بسیار نزدیک (کمتر از یک کیلومتر) را فراهم نموده است.
از سوي ديگر وجود سه جاده دسترسي مناسب به تهران و فاصله 35 كيلومتري پارك تا ابتداي شهر تهران، اقامت در غرب، جنوب و جنوب غربی شهر تهران را به عنوان گزينه مناسب ديگري براي شاغلين در پارك مطرح نموده است.

SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید