کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

حضور پرسنل پارک در اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه

۲۳ خرداد, ۱۳۹۸

حضور پرسنل پارک در اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه

اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه روز سه شنبه مورخ 98/03/28 در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد. پیمان صالحی رئیس اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه در سخنرانی آغاز برنامه گفت: در سازمان اسکاپ فرض ما براین است که علوم و فناوری شاخص اصلی توسعه پایدار محسوب می‌شود و استارتاپ ها مصالح تکنولوژی جدید و توسعه پایدار را تشکیل می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: این مجمع در دو روز برگزار می‌شود؛ شش نشست تخصصی با موضوع “خط مشی دولت‌ها در ارتقای استارتاپ ها “، ” زنان، نوآوری و فناوری “، ” پارک‌ها و مراکز رشد فناوری “، ” سرمایه گذاری در فناوری و نوآوری “، ” نوآوری‌های برخاسته از بستر جامعه ” و ” تاثیر همکاری‌های جنوب – جنوب در ارتقای سطح علم، فناوری و نوآوری ” در نظر گرفته شده که با حضور چهره‌های بین المللی در هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (اینوتکس) که اکنون در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برپا است، برگزار می‌شود.

رئیس اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه بیان داشت: امیدواریم اولین مجمع آسیا و اقیانوسیه به عنوان سنگ فونداسیون همکاری بیشتر بین کشورهای عضو اسکاپ باشد.

 

این مجمع با شرکت ۷۰ نفر از وزرای علم و فناوری و نمایندگان کشورهای عضو اسکاپ و رؤسای سازمان‌های بین‌المللی مرتبط با فناوری و نوآوری در تهران برگزار گردید. ۵۰ کشور از جمله هند، چین، کره جنوبی، سنگاپور، روسیه، مالزی، اندونزی و نیز نمایندگانی از سازمان‌های بین‌المللی و نیز ۲۰ نماینده از آژانس‌های بین المللی تخصصی از قبیل (یونیدو- (UNIDO یا سازمان توسعه صنعتی ملل متحد، سازمان همکاری اقتصادی (اکو- Economic Cooperation Organization) ، سازمان همکاری شانگهای، گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه (D۸)، مقر دائمی مرکز منطقه‌ای مدیریت اطلاعات بلایا برای آسیا و اقیانوسیه (اپدیم)در این مجمع حضور داشتند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید