کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

بهره برداری از ساختمان شرکت آزمون صنعت آروین در پارک علم و فناوری ایرانیان

۲۴ اسفند, ۱۴۰۰

بهره برداری از ساختمان شرکت آزمون صنعت آروین در پارک علم و فناوری ایرانیان

مدیرعامل شرکت آزمون صنعت آروین از پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه ساختمان این شرکت در پارک علم و فناوری ایرانیان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته این ساختمان در تیرماه سال ۱۴۰۱ مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

مهندس علی معصومی اظهار کرد: با توجه به محدودیت فضای شرکت در حال حاضر، ساخت و بهره برداری فضای تحقیقاتی در پارک ایرانیان از اولیت های شرکت بوده است. همچنین امکان بهره مندی از مزایای استقرار در پارک از قبیل ۲۰ سال معافیت مالیاتی و استفاده از معافیت های گمرکی منطقه ویژه اقتصادی زرندیه از دیگر دلایل اجرای پروژه در سریع ترین زمان بیان گردید.
وی خاطر نشان کرد: علی رغم مشکلات موجود شرکت های دانش بنیان در سالهای اخیر از قبیل پاندمی کرونا و افزایش هزینه های ساخت، ساختمان شرکت در زمینی به مساحت ۱۰۹۰ متر مربع و زیر بنای ۱۵۲۶ متر مربع در تیر ماه سال ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید و واحد R&D شرکت در این ساختمان مستقر می گردد.

به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل پارک علم و فناوری ایرانیان، شرکت دانش بنیان آزمون صنعت آروین در صنعت خودرو و بهینه سازی مصرف انرژی فعالیت دارد و به عنوان اولین مجموعه عضو، ساختمان تحقیق و توسعه خود را در اراضی پارک به بهره بردانی می رساند.

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید