کانون تبادلات بین المللی فناوری های پیشرفته
EN

بازدید دکتر خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری ایرانیان

۲۵ اردیبهشت, ۱۴۰۱

بازدید دکتر خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری ایرانیان

به گزارش واحدارتباطات و امور بین الملل پارک علم و فناوری ایرانیان، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم به همراه دکتر بهنام طالبی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ از پارک علم و فناوری ایرانیان بازدید نمودند.

 

 

 

در ابتدای این بازدید مهندس جلیلی رئیس پارک توضیحاتی درباره پیشرفت عملیات عمرانی پارک و همچنین ساخت و بهره برداری ساختمان تحقیقاتی شرکت های عضو پارک بیان نمودند. پس از آن گزارش عملکرد شتابدهنده حوزه امنیت غذایی و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ایجاد شده توسط پارک با حضور مدیران این دو مجوعه ارائه گردید.

 

در ادامه پس از بازدید از اراضی پارک علم و فناوری ایرانیان و ناحیه نوآوری پرند دکتر خیرالدین ضمن ابراز خوشحالی از پیشرفت های چشمگیر پارک علم و فناوری ایرانیان به عنوان تنها پارک خصوصی کشور در حوزه عمرانی بر لزوم حضور این پارک در شوراها و کمیته های فناوری وزارت علوم تاکید نمودند.

 

 

همچنین مقررگردید با همکاری پارک علم و فناوری ایرانیان، اقدامات مقدماتی جهت راه اندازی پردیس فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، به منظور استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود در دانشگاه و واحدهای پژوهشی و توسعه فضای نوآوری، کارآفرینی و هدایت نتایج طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها و فعالیت‌های علمی به سوی تجاری‌سازی صورت پذیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک تعویض رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.
اطلاعات شخصی شما محفوظ خواهد بود.
SWITCH THE LANGUAGE
سبدخرید